Meniu
Jūsų krepšelis

Taisyklės

Bendrosios nuostatos

Šios Pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes www.e-tiens.lt elektroninėje parduotuvėje.

Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, parduotuvėje www.e-tiens.lt  suformavęs užsakymą prekių krepšelyje sutinka su naudojimosi sąlygomis ir suformuoja užsakymą. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo yra saugoma www.e-tiens.lt elektroninėje parduotuvėje.

Klientų konsultavimas

Turite klausimų ar pasiūlymų, galbūt nerandate norimos prekės, tuomet susisiekite su mumis. Mes pasistengsime atsakyti į Jums rūpimus klausimus. Siekiame užmegzti glaudžius ryšius, bei tapti jūsų nuolatiniais partneriais, kadangi mes dirbame Jums!

Susisiekti su mumis galite elektroniniu paštu [email protected] arba skambinti mums telefonu 8 (648) 79999.

Pirkėjas įsipareigoja

 • Elektroninėje parduotuvėje www.e-tiens.lt  prekes gali įsigyti asmenys ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus.
 • Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei duomenys pateikti registracijos formoje yra neteisingi, pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
 • Pirkėjas įsipareigoja, neperduoti trečiosioms šalims savo registracijos duomenų kodo. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, Pirkėjas privalo nedelsiant apie tai informuoti Pardavėją – telefonu 8 (648) 79999 arba elektroniniu paštu [email protected]  
 • Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
 • Jei pirkėjas atsisako priimti prekes, išsiųstas Lietuvos paštu, prekių pakartotiną persiuntimą pirkėjui ar gražinimą pardavėjui apmoka pats pirkėjas;
 • Pirkėjas, naudodamasis www.e-tiens.lt elektronine parduotuve, sutinka su Taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

Pardavėjas įsipareigoja

 • Saugoti visą informaciją, kurią pirkėjas pateikia registruodamasis www.e-tiens.lt elektroninėje parduotuvėje. Pardavėjas prisiima visą atsakomybę, jog šie duomenys nebus prieinami tretiesiems asmenims. 
 • Sudaryti visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis www.e-tiens.lt elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
 • Pristatyti užsakytas prekes, pirkėjo nurodytu adresu į jį aptarnaujantį pašto poskyrį, per 1 - 7 darbo dienų.
 • Suteikti garantinį aptarnavimą tam tikroms prekių grupėms, taip pat pranešti apie jo terminą ir sąlygas.

Kitos nuostatos:

 • Jei pirkėjas bando pakenkti www.e-tiens.lt elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, mūsų administracija gali be iš ankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti pirkėjui galimybę naudotis arba, išskirtinais atvejais, panaikinti pirkėjo registraciją elektroninėje parduotuvėje. Apie visus nelegalius veiksmus prieštaraujančius Lietuvos Respublikos įstatymams, pranešame atitinkamoms institucijoms.
 • Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas.
 • Garantinis aptarnavimas suteikiamas tik pateikus pirkimo sąskaitą faktūrą.

Prekių apmokėjimas

 • Už prekes galite atsiskaityti įprastu banko pavedimu.
 • Atsiskaitant bankiniu pavedimu mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite savo užsakymo numerį, kurį elektroninės parduotuvės sistema sugeneruos užsakymo pabaigoje. Baigus užsakymą į Jūsų elektroninį paštą bus išsiųsta užsakymo sąskaita su užsakymo numeriu, mūsų rekvizitais ir Jūsų užsakytomis prekėmis.
 • Neapmokėjus prekių užsakymo per 48 valandas nuo užsakymo patvirtimo ir pirkėjui pačiam nesusisiekus dėl apmokėjimo per šį laikotarpį, užsakymas bus atšauktas.

Prekių pristatymas

Prekių pristatymo sąlygas rasite čia.

Prekių grąžinimas

Kosmetikos, parfumerijos ar higienos prekės, neatitinkančios kokybės keliamų reikalavimų gali būti grąžintos mums per 5 darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Grąžinti pirkinius galite susisiekę su mūsų elektroninės parduotuvės administracija telefonu 8 (648) 79999.

Kokybiškos kosmetikos, parfumerijos ir higienos prekės negali būti grąžinamos, remiantis daiktų keitimo ir grąžinimo tvarką reglamentuojančiomis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Žin., 2000, Nr. 74-2262) patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos ryšio priemonėmis taisyklėmis.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • Grąžinamos prekės privalo būti pilnai sukomplektuotos savo originalioje tvarkingoje pakuotėje. Už pilną prekių komplektaciją ir supakavimą atsako Pirkėjas. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes turime teisę nepriimti grąžinimų prekių.
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nepažeista mechaniškai, švari ir tinkamai paruošta.
 • Jei grąžinate nekokybišką prekę, mes įsipareigojame pataisyti arba ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju jei neturime analogiškos prekės, įsipareigojame grąžinti jums už prekę sumokėtus pinigus.  
 • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą faktūrą) ir garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).
 • Prekių sąskaita - faktūra yra vienintelis dokumentas įrodantis jūsų prekės įsigijimą.
 • Prekes galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo datos, kai siuntinį gavote. Pasibaigus šiam terminui, prekių nebepriimsime.
 • Jeigu prekė yra kokybiška ir grąžinama dėl kitų priežasčių, siuntimo išlaidas sumoka Pirkėjas.

Baigiamosios nuostatos

Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.