Meniu
Jūsų krepšelis

Apie Tiens

  Korporacija Tianshi įkurta 1995 metais p. Li Jinyuan Tianjin mieste Kinijoje. Pagrindinės korporacijos TIENS vertybės tai – sveikos žmonijos sukūrimas bei tarnavimas visuomenei, o TIENS kredo – rūpestis gyvenimo pilnatve. Pasitelkiant ilgaamžę, neišmatuojamą ir išmintingą kinų kultūrą, rūpinantis žmogaus sveikata, kiekvienais metais besivystanti paskutinių atradimų dėka, Tiens Kompanija pateikia platų aukštos kokybės produktų, padedančių tausoti sveikatą, spektrą. Produktai sukurti remiantis 5000 metų patirtimi, tibetiečių ir kinų medicina, pagaminta naudojant naujausius Bioinžinierijos pasiekimus.

 • Korporacijai suteikti tarptautiniai kokybės sertifikatai ISO 9001:2000 ir ISO 9002, kurie visame pasaulyje patvirtina aukščiausios kokybės produktus.
 • Tarptautinė Žmogaus Tyrimų Aeronautikoje ir Astronautikoje Akademija apdovanojo Korporaciją Tiens raštu už „Geriausią Sveikatos Tausojimo produktą, panaudojamą Aeronavigacijos ir Aeronautikos srityse“.
 • 2001 m. Mokslinėje konferencijoje Maskvoje Kompanija Tiens buvo įvertinta „Visapusiškos Terapijos apdovanojimu sveikatos tausojimo srityje“.
 • 2001 m. Ekologinio saugumo Komitetas prie Suvienytų Nacijų Organizacijos bei Ramiojo vandenyno Ekologinio saugumo Komitetas prie SNO apdovanojo Tiens kompaniją už „Geriausią Tarptautinę Ekologijos saugumo Įstaigą“.

 

 Korporacija Tiens, įkurta inovacinės priešakinės biotechnologijos pagrindu, yra įvairialypė tarptautinė kompanija, investuojanti lėšas į Finansus, Nekilnojamąjį turtą, Išsilavinimą, Kultūrą ir Logistiką. Nuo Korporacijos įsikūrimo 1995  m. Tiens sėkmingai sukūrė daugiau nei 1000 produktų ir toliau tęsia veiklą, kurdama daugiau nei dešimtį tūkstančių rūšių produktų. Visi Tiens produktai pagaminti, panaudojant naujausias biotechnologijas, visapusiškus kinų medicinos tyrinėjimus, kinų kultūros sveikatingumo pagrindus, naujausią įrangą ir technologijas.

Žmogaus kūnas - organinis kūnas. Sutrikimas bent vienoje organizmo vietoje paliečia visus organus. „In“  ir „ Jan“ turi būti pusiausvyroje. Šalinti iš organizmo neigiamas medžiagas, toksinus, maitinti organizmą maitinamosiomis medžiagomis ir sveiku maistu – tai yra svarbu žmogaus organizmo stiprinimui, „In“ ir „Jan“ pusiausvyrai, gerai sveikatai ir ilgaamžiškumui.           

Remdamiesi per 5000 metų sukauptais tradicinės kinų medicinos receptais ir naujausiomis bioinžinerijos technologijomis, TIENS mokslininkai sukūrė sveikatingumo produktų seriją, kurie pasižymi tokiomis savybėmis:

 • padeda išvalyti žmogaus organizmą, papildyti reikiamomis medžiagomis ir reguliuoti fiziologines funkcijas;
 • padeda stiprinti organizmo imunitetą;
 • padeda stabdyti senėjimo procesus;
 • padeda mažinti lipidų kiekį;
 • padeda gerinti žarnyno veiklą ir kt.

                    

 Produktai priskiriami biologiškai aktyvioms medžiagoms-preparatams (BAP) ir yra sukurti remiantis senoviniais kinų ir tibetiečių, kurių tradicinės medicinos patirtis siekia daugiau negu 5000 metų, receptais ir pagaminti naudojant naujausias bioinžinerines technologijas. Turi pačius aukščiausius Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO) įvertinimus, produktai apdovanoti 13 aukso medalių. Puikiai suderinami tarpusavyje vieni su kitais bei su sintetiniais preparatais. Produktai yra ekskliuzyviniai, tai yra neturi analogų pasaulyje. Šių produktų sudėtyje nėra hormonų ir stimuliatorių, jie yra natūralūs ir lengvai įsisavina. Produktų poveikis organizmui yra plataus poveikio ir efektas bei rezultatai nedingsta nustojus vartoti.

Sveikatos stiprinimo su Tiens preparatais etapai:

 1. 1.Valymas (detoksikacija) tai laisvųjų radikalų, šlakų bei kitų kenksmingų sankaupų pašalinimas iš organizmo.
 2. 2.Organizmo papildymas - vitaminais, mikroelementais, nutrientais, amino rūgštimis, polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis ir kt.
 3. 3.Organizmo atstatymas - organų veiklos reguliavimas, aktyvuojant rezervines organizmo jėgas bei šios veiklos stabilizavimas.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.